„Budowlanka” promuje standardy BHP w budownictwie! - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

„Budowlanka” promuje standardy BHP w budownictwie!

ARCHIWUM > 2011/2012

"Budowlanka" promuje standardy BHP w budownictwie!W ramach programu szkoleniowego Państwowej Inspekcji Pracy "Promocja standardów bhp w budownictwie" w latach 2010-2011, w dniach 26 października i 13 grudnia 2011 r. odbyły się w naszej szkole dwa pierwsze spotkania przedstawiciela Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy z młodzieżą klas programowo najwyższych technikum
(w zawodach: technik budownictwa, technik drogownictwa, technik architektury krajobrazu).
Uczniowie mogli na nich sprawdzić zasób swojej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa i higieny pracy w budownictwie oraz wyciągnąć wnioski do dalszej pracy, by nadrobić ewentualne zaległości.
Jest to już drugi program szkoleniowy Państwowej Inspekcji Pracy, w którym biorą udział nasi uczniowie. W poprzednich latach 2009-2011 nasza szkoła uczestniczyła w programie szkoleniowym PIP na temat "Kultury bezpieczeństwa w budownictwie". Młodzież od udziału w pierwszym szkoleniu świadomie pracuje na swój sukces zawodowy, aby osiągnąć na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe jeszcze lepsze wyniki i opuścić mury szkoły jako fachowcy w swoim zawodzie.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego