"ZŁOTA KIELNIA" 2019 - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

"ZŁOTA KIELNIA" 2019

ARCHIWUM > 2018/2019

BRANŻOWA KOLEJNY RAZ NA PODIUM

Możemy być dumni, że uczniowie „Budowlanki” dwa razy stanęli na podium podczas Finału Centralnego XLVIII Edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”, który odbył się w dniach 13-15 lutego 2019 r. na Międzynarodowych Targach BUDMA w Poznaniu.

Szkołę reprezentowało dwóch uczniów klasy III mm branżowej szkoły I stopnia: Wojciech Karpiński i Jakub Kwaśniewski. Z 42 uczniów, którzy dostali się do ścisłego finału, obaj zostali wicemistrzami Polski, ponieważ zajęli II zaszczytne miejsce. Wojtek Karpiński w kwalifikacji B.07 Wykonywanie robót posadzkarsko - okładzinowych i Jakub Kwaśniewski II miejsce w kwalifikacji B.18 Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich.

Podczas honorowej gali otrzymali zaświadczenie o uzyskaniu tytułu laureata, który zwalnia ich z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, a także wręczono im cenne nagrody.
Wojtek uczy się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, a Jakub w zawodzie murarz-tynkarz. Opiekunami dydaktycznymi uczniów są p. Joanna Wiśniewska i p. Karol Marcysiak - nauczyciele przedmiotów zawodowych.

Jesteśmy niezwykle dumni z postawy, umiejętności i wiadomości naszych uczniów, gratulujemy sukcesu. Kolejny raz podium - to wielkie wyróżnienie, a także motywacja dla nauczycieli przedmiotów zawodowych i uczniów, by pracować na kolejne To także świadectwo, że „Budowlanka” bardzo dobrze przygotowuje do zdawania egzaminów zawodowych oraz wykonywania wybranego zawodu.

16.02.2019 JW., BP
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego