2019/2020 - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

2019/2020

DZIAŁALNOŚĆ UCZNIÓW > Szkolny Klub HDK > 2019/2020

I KREW SIĘ POLAŁA…

Wakacje minęły w mgnieniu oka i pełni sił witalnych oraz niespożytej energii Honorowi Krwiodawcy Budowlanki wrócili do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Inowrocławiu. Stara gwardia powitała nowe nabytki, a jeszcze starsza udowodniła, że Krwiodawcą zostaje się na całe życie. Stąd pozdrowienia i ukłony dla Jacka, Karola, Marcina oraz Sławka. :) Zgodnie z wieloletnią tradycją Krwiodawcy odwiedzili również Oddział Dziecięcy z torbą pełną czekolad. I tu podziękowania dla Anonimowego Czekoladowego Darczyńcy.
Następna akcja w grudniu, więc pilnujemy zdrowej diety i wysokiej hemoglobiny.
16.09.2019 KONAJLEPSZY PREZENT NA ŚWIĘTA? TO TAKI PREZENT, KTÓRY ZACHWYCI OBDAROWANEGO, A JEDNOCZEŚNIE USZCZĘŚLIWI DARCZYŃCĘ!
Takim prezentem jest krew, która ratuje życie, przywraca zdrowie, daje nadzieję na lepsze jutro. Darczyńcami byli uczniowie naszej szkoły, którzy 16 grudnia pojawili się w naszym Centrum Krwiodawstwa. 19 osób zostawiło tam łącznie 8,5 litra krwi, jakieś 80 czekolad. W zamian zabrali świetne samopoczucie i świadomość spełnionej misji ratowania ludzkiego życia, a także gustowne parasole i kalendarze. Co cieszy najbardziej, w tej wspaniałej 19-tce było kilku absolwentów (Panie i Panowie – dziękujemy) oraz spora grupa nowych dawców, którzy spisali się fantastycznie. Gratulujemy świeżynkom i mamy nadzieję, że będą z nami podczas następnych akcji.

Dodatkowo w ramach akcji świątecznej Oddział Dziecięcy otrzymał zabawki, książki i gry zakupione przez klasę I A oraz podarowane przez wspaniałe dzieci Pani M. Andzrejewskiej - Judytka i Jasiek – jesteście cudowni.
💓💓
Wszystkim Krwiodawcom, ich Rodzinom i przyjaciołom życzymy zdrowych i pełnych żelaza Świąt  i do zobaczenia w marcu.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego