Aktualności - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Aktualności

STREFA UCZNIA I RODZICA > Biblioteka


AKTUALNOŚCI  2015/2016

Dodatkowe formy zajęć:

kółko biblioteczne
środa 8.50 9.35


Informacje o konkursach i imprezach kulturalnych-
- na gazetce w bibliotece aktualizowane na bieżąco.Sukces Małgorzaty Ciechanowskiej w Olimpiadzie Bibliologicznej i Informatologicznej!AKTUALNOŚCI - ARCHIWUM


Kiermasz Taniej Książki
W październiku i listopadzie możesz zaopatrzyć się w różnego rodzaju książki: opracowania epok, lektury, słowniki, powieści, książeczki dla dzieci, kulinaria, komiksy i inne. Ceny już od 1 zł!!!!

Rok Korczaka

We współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Inowrocławiu zorganizowano wystawę książek o Januszu Korczaku i publikacji Jego autorstwa. Zapraszamy! Wkrótce ogłoszony zostanie konkurs na prezentację multimedialną NT. Janusz Korczaka.

Rok Kraszewskiego

Zorganizowano wystawę książek Józefa Ignacego Kraszewskiego oraz gazetkę związaną
z patronem roku 2012.

Lekcje biblioteczne.

W gościnnych murach Biblioteki Pedagogicznej w Inowrocławiu organizowane są zajęcia dla maturzystów. Ich celem jest zapoznanie ze zbiorami BP, udostępnienie materiałów przygotowującym prezentacje maturalne z języka polskiego, zapoznanie z  korzystania ze zbiorów, zdobycie umiejętności posługiwania się katalogami elektronicznymi.
Pierwsze spotkania już w listopadzie.

Prowadzone dodatkowe formy zajęć:

kółko biblioteczne - piątek 8.00 - 8.45

W konkursie Internetowej Księgarni Gandalf

"Wygraj nagrody dla swojej Biblioteki Szkolnej" zdobyliśmy 5 miejsce dzięki przekazanym na nasze konto punktom za dokonane zakupy. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy! Prosimy o dalsze wsparcie. Nagrodą jest bon na zakupy książek. W ten sposób biblioteka wzbogaciła się o 101 książek o wartości  1000 zł!!! 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego