Drzwi otwarte w budowlance 24.03.2012 r. - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Drzwi otwarte w budowlance 24.03.2012 r.

ARCHIWUM > 2011/2012

DRZWI OTWARTE


W sobotę 24 marca 2012 r. odbyły się "Drzwi Otwarte" w naszej szkole., w których organizację i przygotowanie włączyli się nauczyciele i uczniowie "Budowlanki". Podstawowym celem było zaprezentowanie odwiedzającym nas gościom oferty edukacyjnej  i wychowawczej szkoły oraz propozycji nowego kierunku kształcenia jakim jest "technik renowacji elementów architektury", w którym szkoła będzie kształcic młodzież od nowego roku szkolnego.
  Młodzież uczniowska prezentowała na przygotowanych przez siebie ekspozycjach dotychczasowe osiągnięcia, prace dyplomowe absolwentów oraz modele i narzędzia, które  są stałym, nierozłącznym elementem pracy w poszczególnych zawodach budowlanych.
  "Drzwi Otwarte" cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów gimnazjów, jak i ich rodziców. Goście zapoznali się z oferta edukacyjną szkoły, zwiedzili poszczególne klasy  i pracownie szkolne oraz uzyskali obszerny wachlarz informacji na temat działalności szkoły. Imprezą towarzyszącą był pokaz walk rycerskich prezentowanych przez bractwo "Kruki",  w skład którego wchodzą uczniowie i absolwenci naszej szkoły.
  Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za udział w "Drzwiach Otwartych", a tych z państwa, którzy nie mieli okazji lub możliwości nas odwiedzić zapraszamy 14 kwietnia w godz. 9.00 - 13.00


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego