Forum samorządów uczniowskich - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Forum samorządów uczniowskich

ARCHIWUM > 2011/2012

ODBYŁO SIĘ FORUM SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH


W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. generała Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu odbyło się I FORUM SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO.
Z zaproszenia do udziału w forum skorzystały prawie wszystkie Samorządy Uczniowskie szkół ponadgimnazjalnych, delegując swoich przedstawicieli.

Zaproszonymi gośćmi byli: pan Wicestarosta Inowrocławski, Kierownik Biura Rady Powiatu, pan Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu oraz sekretarz Gminy Żnin. W spotkaniu uczestniczyli również opiekunowie Samorządów Uczniowskich.
Celem Forum było poszerzenie wiadomości na temat prawnych podstaw działalności Samorządów Uczniowskich oraz dyskusja na ten temat. Przedstawiciele samorządów omówili działania podejmowane na terenie swoich szkół. Odbył się również quiz wiadomości o Samorządzie Uczniowskim. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Biuro Informacji Publicznej i Promocji Powiatu Inowrocławskiego.
Było to pierwsze spotkanie tego typu, które przyczynić się może do ożywienia współpracy pomiędzy Samorządami Uczniowskimi szkół.
Każda z uczestniczących szkół otrzymała potwierdzenia udziału i zaproszenie do udziału w kolejnych spotkaniach.
Organizatorem forum był Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. generała Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu oraz opiekun.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego