Konkurs Geograficzny - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Konkurs Geograficzny

ARCHIWUM > 2018/2019


PALCEM PO MAPIE MORZA ŚRÓDZIEMNEGO – CZYLI KONKURS GEOGRAFICZNY W „BUDOWLANCE"

To już osiemnasta edycja wewnątrzszkolnego konkursu geograficznego. Tym razem nauczyciel geografii Pani Izabela Kwiatkowska zaprosiła młodzież na wspólną podróż po krajach śródziemnomorskich. 21 uczniów chętnie skorzystało z zaproszenia i zmierzyli się z 24 pytaniami z zakresu geografii turystycznej regionu.

Nie było łatwo opłynąć palcem mapę Morza Śródziemnego,  jednocześnie przelewając na papier swoją wiedzę. Jednak kto jak nie uczniowie „Budowlanki" lubią wyzwania. Najlepszym udało się 19 listopada dopłynąć do podium. Oto oni: I miejsce zajął uczeń klasy II a, kształcący się w zawodzie technik budownictwa – Kacper Łęczycki. Na drugim miejscu uplasowali się Weronika Wiśniewska i Dominik Zboralski - oboje z klasy III b, którzy kształcą się w zawodzie technik geodeta, a czwarte miejsce zajęła ich koleżanka z klasy Zofia Charkot.

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas szkolnego apelu podsumowującego naukę i osiągnięcia w I półroczu roku szkolnego 2018/2019 - w styczniu 2019 roku. Gratulacje!


19.11.2018 IK, BP, SD

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego