Konkurs Szopka - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Konkurs Szopka

ARCHIWUM > 2013/2014

WYRÓŻNIENIE DLA ZSP NR 5 W INOWROCŁAWIU


Dnia 14 grudnia 2013r. ogłoszono wyniki VII Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych, podczas Jarmarku Adwentowego w Przysieku. Organizatorem konkursu był Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie, Oddział w Przysieku.

Uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. generała Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu, Dorota Pawlik z klasy IV wykonała pracę pod kierunkiem nauczycieli Juliusza Nawrockiego i Piotra Hopcia. Przepiękna szopka została wykonana z naturalnych materiałów takich jak suche  trawy, słoma, sól, mąka. Można by nazwać ją ekoszopką. W kategorii uczniowie szkół ponadpodstawowych jury doceniło pomysł i wysiłek włożony w przygotowanie pracy, za co Dorota otrzymała wyróżnienie.

Wśród 80 prac konkursowych z całego województwa kujawsko- pomorskiego wyróżnienie świadczy o tym, że uczniowie „Budowlanki” mogą rozwijać swoje  zainteresowania plastyczne i odnoszą spektakularne  sukcesy. Nasza młodzież po raz kolejny pokazała się, że swoje zainteresowania można połączyć z nauką i w obu sferach osiągać świetne wyniki.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego