Konkurs - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Konkurs

ARCHIWUM > 2013/2014

NASZE UCZENNICE FINALISTKAMI KONKURSU NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ


Trzy uczennice Budowlanki reprezentowały Szkołę w  Konkursie na prezentację multimedialną: Mój autorytet z dysleksją – dlaczego? , który odbył się w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji. Zadaniem uczestników Konkursu było przygotowanie prezentacji na temat znanej osobistości- autorytetu, który był dyslektykiem.      Do Konkursu przystąpiło 27 uczniów z 7 inowrocławskich szkół ponadgimnazjalnych. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 29.10.2013 r. , w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu.
Cieszymy się szczególnie, gdyż wszystkie nasze reprezentantki zostały nagrodzone! Z rąk Pani Wicestarosty, Mirosławy Kucol i Dyrektora Poradni, Pani Krystyny Pęczkowskiej nagrody otrzymały: Iwona Pawlak z klasy IIC (wyróżnienie I stopnia), Sylwia Kontowicz z klasy IC i Eliza Napierała z klasy IIC (wyróżnienia II-stopnia). Ponadto Sylwia Kontowicz otrzymała z rąk Pani Pedagog Beaty Szydłowskiej, dodatkową nagrodę, za wyjątkowo oryginalną prezentację i niezwykle empatyczne spojrzenie na problemy osób z dysleksją. Nasze laureatki  poszerzyły swą wiedzę na temat dysleksji, rozwinęły wrażliwość i empatię w stosunku do dyslektyków i godnie reprezentowały Szkołę odnosząc sukces na szczeblu powiatowym.
Organizatorami Konkursu były: Pedagogiczna Biblioteka w Bydgoszczy - filia w Inowrocławiu wraz z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Inowrocławiu,  Konkurs objęty był  Honorowym Patronatem Starosty Inowrocławskiego.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego