Krew się polała... - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Krew się polała...

ARCHIWUM > 2018/2019


ELFY, CZEKOLADA I ŚRUBKI, CZYLI ŚWIĄTECZNA AKCJA KRWIODAWSTWA

Elfy, Śnieżynki i Święte Mikołaje uwijają się z przygotowaniami do świąt, a tymczasem Honorowi Krwiodawcy Budowlanki uwinęli się z kolejną świąteczną akcją.

Wśród dawców jak zawsze pojawili się nasi Absolwenci oraz kilka „Świeżynek”, które, mamy nadzieję, zasilą nasze szeregi na stałe. Dawcy krwi opuszczali Szpital lżejsi o 450 mililitrów i bogatsi o kilka czekolad oraz prawdziwie praktyczny gadżet
screw-finder.

Po oddaniu krwi część Krwiodawców wraz z logistycznym wspa rciem uczniów klasy IVb zamieniła się w orszak obładowanych prezentami elfów i odwiedziła Oddział Dziecięcy naszego szpitala. Torby pełne prezentów były owocem akcji, którą wsparli zarówno uczniowie naszej szkoły (BRAWA dla geodetów z IIb i Roberta) oraz Klubowicze ICE Studio.

Wszystkim zaangażowanym w poniedziałkowe przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy. Za wielkie serca i niezmienną gotowość do pomocy i wsparcia dla innych ludzi.

Wszystkim bez wyjątku życzymy Wesołych Świąt i czekamy na starych/nowych Krwiodawców podczas następnej akcji w marcu 2019.

17.12.2018 KO

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego