Laureatka Olimpiady - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Laureatka Olimpiady

ARCHIWUM > 2018/2019

LAUREATKA OLIMPIADY Z „BUDOWLANKI”
Uczennica klasy II technikum architektury krajobrazu z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Inowrocławiu Agnieszka Sołtysiak wzięła udział w eliminacjach centralnych  XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku Architektura Krajobrazu, gdzie zdobyła tytuł laureata. Olimpiada jest trzystopniowa i obejmuje eliminacje szkolne, okręgowe i centralne. Na wszystkich stopniach przewiduje się: zadania pisemne (testy), zadania praktyczne, a na szczeblu szkolnym również rozmowę kwalifikacyjną.
Etap ostatni przeprowadzony był w dniach 7-8 czerwca br. w Zespole Szkół CKR w Hańczowej (małopolska). Nauczycielem prowadzącym jest pani mgr Agnieszka Sopońska.
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy oraz umiejętności praktycznych organizowany w naszym kraju, któremu patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej, a także Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Laureaci OWiUR, zgodnie z rozporządzeniem MEN, są zwalniani z egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.
Jesteśmy dumni z kolejnego sukcesu. Gratulujemy.
8.06.2019 SL, BSz, SD
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego