Na UTP - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Na UTP

ARCHIWUM > 2019/2020

ODWIEDZILIŚMY UTP I ZWYCIĘŻYLIŚMY
Uczniowie klas IIa i IIIb, kształcący się w zawodzie technik architektury krajobrazu odwiedzili Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy. Tego dnia na uczelni odbywały się „drzwi otwarte”, podczas których  można było zaznajomić się z ofertą dydaktyczną uczelni. Nas interesowały głównie atrakcje przygotowane przez Wydział Rolnictwa i Biotechnologii, który zorganizował konkurs na projekt rabaty pn. „Chryzantemy w moim mieście”. Zaprezentowane zostały prace uczniów wszystkich klas technikum architektury krajobrazu.

Podczas oceniania prac przez komisję, wysłuchaliśmy wykładu „Chryzantemy – z Chin do Bydgoszczy”, obalającego stereotypy dotyczące tych kwiatów. Gwoździem programu było ogłoszenie wyników konkursu, w którym uczniowie „Budowlanki” zdobyli trzy nagrody – dwa wyróżnienia dla Elizy Gereluk i Weroniki Łyczak z kl. IIIb i pierwsze miejsce dla Wiktorii Śmiesznej z kl. Ib.

Biorąc pod uwagę wyniki konkursu, można stwierdzić, że drzwi Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego są dla uczniów „Budowlanki” otwarte.
24.01.2020 ASz, BP, SD
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego