Na Wernisażu - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Na Wernisażu

ARCHIWUM > 2018/2019


ŚPIEWAŁY I RECYTOWAŁY … NA WYSTAWIE

W Saloniku Artystyczno - Literackim inowrocławskiej biblioteki - Filia nr 12 Dla Ludzi Niepełnosprawnych zorganizowała wernisaż wystawy „Pomaluj swój świat”.  Autorem prac jest pan Piotr Drzewiecki,  mieszkaniec Inowrocławia, emerytowanym nauczyciel, który w  swojej twórczości artystycznej często posługuje się akwarelą, olejem, tuszem. Wśród prac znajdziemy pejzaże naszego miasta, wsi kujawskiej oraz portrety i martwą naturę. Twórca uczestniczy w warsztatach plastycznych oraz wystawach, jest laureatem nagród i wyróżnień.

Uczennice „Budowlanki” miały przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu, zapewniając oprawę artystyczną imprezy. Olga i Julia wystąpiły z piosenkami, a Dominika z utworem poetyckim. Zebrani na wernisażu docenili młode artystki nagradzając je brawami, a organizatorzy pamiątkowymi książkami i dyplomem.

Występ dziewcząt  był jedną z wielu form współpracy Szkoły z Biblioteką Miejską im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. Czujemy się zaszczyceni możliwością zaprezentowania naszej zdolnej młodzieży.

7.12.2018 BSZ, BP, SD

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego