Nasza Kadra - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Nasza Kadra

ARCHIWUM > 2013/2014

NASZA KADRA PEDAGOGICZNA SUKCESY NAUCZYCIELI     Nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. W ubiegłym roku studia inżynierskie z zakresu budownictwa ukończyli, p. Anna Marcysiak i p. Karol Marcysiak. Tym samym zdobyli uprawnienia do nauczania dodatkowych przedmiotów.
    Wytężony trud łączenia pracy zawodowej i samokształcenia został uwieńczony napisaniem pracy dyplomowej i jej obroną.
     Praca dyplomowa pt. „Analiza czasowa i kosztowa remontu kapitalnego wybranego budynku”
napisana przez p. Karola Marcysiaka była nominowana na konkurs: „Najlepsze prace dyplomowe za 2012 rok” organizowany przez Kujawsko Pomorską Izbę Inżynierów Budownictwa z przewodniczącym Rady Okręgowej, prof. dr hab. inż. Adamem Podhoreckim na czele.
    Warto dodać, że do Kapituły Konkursu wpłynęło 26 prac inżynierskich i magistersko
inżynierskich z kilku wyższych uczelni technicznych województwa.
    Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień miała miejsce w dn. 4.10.2013 r. podczas części oficjalnej centralnych obchodów „Dni Budowlanych” w Operze Nova w Bydgoszczy.

     Nominacja nauczyciela „Budowlanki” jest szczególnym wyróżnieniem dla szkoły i dumą dla jej Dyrektora, który ma w swoim gronie tak dobrych i ambitnych nauczycieli. Jest też bodźcem do ciągłego podnoszenia poziomu nauczycieli, a tym samym wzrostu jakości kształcenia uczniów.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego