Ola z wyróżnieniem! - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Ola z wyróżnieniem!

ARCHIWUM > 2016/2017


SUKCES UCZENNICY „BUDOWLANKI” W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKIM

Od dawna wiadomo, że uczniowie ZSP nr 5 im. generała Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu rozwijają swoje pasje i godnie reprezentują szkołę w prestiżowych konkursach.

Najlepszym przykładem przedstawiającym osiągnięcia młodzieży z inowrocławskiej „Budowlanki” jest sukces Aleksandry Thielmann, laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Klucz do świata magii”.


Uczennica, kształcąca się w zawodzie technik budownictwa, napisała opowiadanie fantastyczne pt. „Fikcyjna prawda”. Młoda artystka opisała w swojej pracy tajemniczą zagadkę i przygody bohaterów w drodze do zdjęcia klątwy, pokonania zła i wprowadzenia nowego ładu w świecie. Jury doceniło oryginalny pomysł, ciekawą fabułę i narrację „Fikcyjnej prawdy”, przyznając Aleksandrze wyróżnienie i tytuł laureata. W konkursie wzięło udział pięćdziesiąt prac z całej Polski.


Sukces uczennicy „Budowlanki” potwierdza fakt, że w ZSP nr 5 młodzież nie tylko przygotowuje się do matury i egzaminów zawodowych, ale rozwija swoje zainteresowania i odkrywa nowe pasje.


Opiekunem Oli była
p. Milena Leśniewska-Pulczyńska

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego