Olek najlepszy na GeoPlanecie - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Olek najlepszy na GeoPlanecie

ARCHIWUM > 2017/2018


ZNAMY NAJLEPSZEGO UCZNIA NA „GEO-PLANECIE”!

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie uczniów z „Budowlanki”. Otrzymaliśmy wyniki tegorocznej edycji  Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego „Geo-Planeta”, który odbył się w listopadzie 2017 r. Tym razem do rywalizacji przystąpiło aż 26 uczniów z naszej szkoły. Zmierzyli się oni z pisemnym testem o Polsce i świecie.

Najlepszy okazał się Aleksander Kozieł – tegoroczny maturzysta, kształcący się w zawodzie technik geodeta.

Olek, jak i pozostali uczniowie klas programowo najwyższych technikum, biorący udział w konkursie, wybrali z grupy przedmiotów dodatkowych geografię i będą ją zdawać w sesji wiosennej egzaminu maturalnego.

Wszyscy uczniowie za uczestnictwo i uzyskanie bardzo dobrych wyników w konkursie otrzymali dyplomy uznania, a dodatkowo Olek – jako najlepszy otrzymał nagrodę książkową. To miłe, że nasza młodzież oprócz zdobywania wiedzy i umiejętności zawodowych na szczeblu krajowym odnosi sukcesy również w konkursach ogólnokształcących. Wszechstronne ich zainteresowania świadczą o tym, że w przyszłości poradzą sobie studiując wybrane kierunki lub podejmując pracę zawodową. Takie sprawdzenie wiedzy utwierdza młodych ludzi  w przekonaniu, że można wiele osiągnąć w dalszej karierze zawodowej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszego rozwijania pasji!


16.02.2018 IK, BP

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego