Olimpiada Zdrowego stylu Życia - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Olimpiada Zdrowego stylu Życia

ARCHIWUM > 2010/2011

XIX OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻADnia 22 października 2010 roku o godzinie 12:25 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu odbył się etap szkolny XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża. W komisji zasiadali następujący nauczyciele: mgr I. Kwiatkowska, mgr inż. B. Szcześniak i mgr A. Orchowska.
Celem Olimpiady jest promowanie zdrowego stylu życia wśród młodzieży szkolnej poprzez: pogłębianie wiedzy uczniów na temat zagrożeń zdrowotnych oraz sposobów ochrony zdrowia i dbałości o zdrowie. Ponadto konkurs ma za zadanie kształtowanie wśród uczniów postaw i zachowań prozdrowotnych oraz inicjowanie i realizowanie przez młodzież działań promujących zdrowie w środowisku lokalnym.  
  Największą ilość punktów w etapie szkolnym Olimpiady otrzymali następujący uczniowie.

  • Boreczek Anna (I c)

  • Kozdroń Martyna (I c)

  • Strzelecka Sara (I c)

Wyżej wymienieni uczniowie zakwalifikowali się do etapu rejonowego Olimpiady, który odbędzie się dnia 10 grudnia 2010 roku w Gimnazjum nr 4 im. Zygmunta Wilkońskiego, przy ulicy Daszyńskiego 29 w Inowrocławiu.
Naszym uczniom życzymy zatem powodzenia ! ! !

Tekst: mgr Anna Orchowska


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego