Otrzęsiny 2017 - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Otrzęsiny 2017

ARCHIWUM > 2017/2018


ŚWIĘTUJEMY „DZIEŃ BUDOWLAŃCA”

Koniec września to w „Budowlance” od lat czas świętowania. Co świętujemy? „Dzień Budowlańca”! W tym roku dzień wyjątkowy, bo wielowątkowy.
Począwszy od oficjalnego zainaugurowania „Koła Młodych” Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa z Oddziałem w Toruniu, poprzez prezentacje zawodów, wystawy, na otrzęsinach klas pierwszych skończywszy. Wszystkie elementy tego dnia miały jeden wspólny mianownik
nasz uczeń.

I tak ten, który już naszą szkołę opuścił, miał okazję stać się członkiem nowej, rozwijającej się  inicjatywy jaką jest Koło Młodych. Ten, który jest już naszym uczniem od kilku lat, mógł zaprezentować innym swój zawód, swoje pasje, czy też swój talent aktorski. W końcu ten, który dopiero czwarty tydzień może nazywać się uczniem „Budowlanki”, mógł popisać się swoimi umiejętnościami, poczuciem humoru, aby poczuć się zintegrowanym ze starszymi kolegami.

Uczniowie oraz nauczyciele świętujący „Dzień Budowlanych” gromkimi brawami nagradzali między innymi uczennice technikum architektury krajobrazu, które przedstawiły typy uczniów ich kierunku na poszczególnych etapach nauki
dziewczyny, byłyście świetne! Dużo emocji wzbudziły również prezentacje klas pierwszych w wybranych przez nich przebraniach, czy też zróżnicowane konkurencje w trakcie otrzęsin, które koniec końców wygrała klasa I a gratulacje! Do naszego grona dołączył również całkiem nowy Bob Budowniczy życzymy mu powodzenia w jakże ciężkiej pracy, jaką jest bycie szkolną maskotką.

Dodatkową atrakcją była niespodzianka przygotowana przez Radę Rodziców
każdy z uczniów otrzymał tabliczkę pysznej czekolady, aby osłodzić sobie czas oczekiwania na następny „Dzień Budowlańca”, który niestety dopiero za rok.
26.09.2017 KO, BP


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego