Ponownie witamy Horus - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Ponownie witamy Horus

ARCHIWUM > 2019/2020

FIRMA HORUS PONOWNIE NASZYM GOŚCIEM!

Znana już naszej szkole firma Horus 5 listopada zagościła w progach inowrocławskiej Budowlanki. Tym razem przedstawiciele firmy zapoznali się z klasami pierwszymi, które zasiliły nasze szeregi. Tematem szkolenia było zapoznanie się z misją firmy Horus, która współpracuje z międzynarodową firmą 3M.

Nasi goście, będący fachowcami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy zapoznali uczniów z tematyką hałasu i jego negatywnymi skutkami. Hałas i jego oddziaływanie powoduje chorobę zawodową, która plasuje się na drugim miejscu wśród chorób tego typu.

Dlatego bardzo ważne, aby młodzi ludzie wiedzieli o skutkach hałasu, a także potrafili się przed nim chronić w życiu codziennym i zawodowym. Podczas szkolenia uczniowie poznali nowoczesne ochronniki słuchu. Nauczyli się prawidłowo je zakładać i użytkować.

Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania z firmą Horus dotyczącego bezpieczeństwa pracy, bo zawsze są one ciekawie prowadzone i teoria łączy się z praktyką, a to najlepszy sposób na pozyskiwanie nowej i nowoczesnej wiedzy.
5.11.2019 MA, BP, SD
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego