Porozumienie z OHP - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Porozumienie z OHP

ARCHIWUM > 2018/2019


NIE SAMĄ PRACĄ I NAUKĄ UCZNIOWIE SZKOŁY BRANŻOWEJ ŻYJĄ!!!

Nie od dziś wiadomo, że nauka jest bardzo ważna dla każdego z nas. Uważamy, że rozwój osobisty jest jedną z najpiękniejszych i najcenniejszych możliwości jakie daje nam życie. Jednakże…
Jednakże nie samą nauką człowiek żyje!


„Budowlanka” podpisała porozumienie z 2 – 3 Hufcem Pracy w Inowrocławiu. W ramach współpracy młodzież naszej Szkoły Branżowej I stopnia uczestniczy w następujących formach zajęć:


POMOC W NAUCE
Udzielane są korepetycje z przedmiotów ogólnokształcących: pomoc w odrabianiu zadań domowych, przygotowaniu referatów i innych prac zaliczeniowych.
 
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
Rozwijają pasję, zdolności i umiejętności uczestników istnieją- koło sportowe, plastyczne,  artystyczne, ekologiczne, dziennikarskie. Dzięki ich funkcjonowaniu uczniowie biorą  udział w zawodach sportowych, konkursach plastycznych  i artystycznych, akcjach wolontariackich  i charytatywnych.
 
WYCIECZKI, WYJŚCIA DO ATRAKCYJNYCH MIEJSC
Organizowane są wyjazdy jedno lub kilkudniowe  do różnych miejsc w w całej Polsce, zapewniając uczestnikom bezpłatny przejazd, wyżywienie i nocleg, daje to możliwość udziału w różnego typu wyjściach np. do kina, do teatru, do muzeum, do kręgielni, do parku linowego, na basen, na lodowisko.
 
WYMIANY MIĘDZYNARODOWE
Organizowane są kilkunastodniowe wymiany młodzieży z krajów europejskich zarówno zachodnich, jak i wschodnich: Niemcy, Francja, Hiszpania, Litwa, Łotwa, Ukraina.
 
KURSY KWALIFIKACYJNE
Przeprowadzane są kursy zawodowe umożliwiające podwyższanie kwalifikacji: kurs spawacza, kurs magazyniera z obsługą wózków widłowych; kurs obsługi koparko-ładowarki; kurs obsługi kasy fiskalnej.
 
MŁODZIEŻOWE CENTRUM KARIERY
Oferowane są miejsca pracy dla osób od 15 roku życia; praca sezonowa – zbiór owoców i warzyw; praca weekendowa – promocje i degustacje w marketach; roznoszenie ulotek; praca przy inwentaryzacji.

Równie istotna jak nauka, jest dla nas atmosfera panująca w szkole.  Dbamy o to by nasi uczniowie czuli się z nami bezpiecznie. Wsłuchani w głos młodzieży staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom.

3.10.2018 BW, BP

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego