Promocja w Gniewkowie - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Promocja w Gniewkowie

ARCHIWUM > 2013/2014

UCZNIOWIE „BUDOWLANKI”
NA TARGACH SZKÓŁ W GNIEWKOWE


Dnia 8 kwietnia 2014 r. młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. generała Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu uczestniczyła w Targach Szkół, które  zostały zorganizowane w Gimnazjum nr 1 im. Ziemi Kujawskiej w Gniewkowie.
Uczniowie „Budowlanki” przedstawili gimnazjalistom ofertę edukacyjną ZSP nr 5 na rok szkolny 2014/2015, zaprezentowali poszczególne kierunki kształcenia, a przede wszystkim udzielali odpowiedzi na pytania dotyczące organizacji nauczania w nowych zawodach:  technik renowacji elementów architektury, monter konstrukcji budowlanych. Dużym zainteresowaniem wśród gimnazjalistów cieszył się pokaz sprzętu geodezyjnego
chętne osoby mogły wziąć udział w ćwiczeniach geodezyjnych i spróbować własnych sił pod okiem uczniów „Budowlanki” w zawodzie technik geodeta. Uczennice gimnazjum z zaciekawieniem przyglądały się projektom wykonanym przez młodzież kształcącą się w zawodzie technik architektury krajobrazu oraz pytały o rodzaje zajęć praktycznych organizowanych w szkole. Dużym zainteresowaniem wśród chłopców cieszyły się takie kierunki kształcenia, jak: technik budownictwa, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oraz monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.
Młodzież z ZSP nr 5 zaprosiła uczniów klas III gimnazjum na „Drzwi otwarte” do
„Budowlanki”, które odbędą się 12 kwietnia 2014 r., w godz. od 10.00 do 13.00.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego