Rotarianie nagrodzili uczniów "Budowlanki" - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Rotarianie nagrodzili uczniów "Budowlanki"

ARCHIWUM > 2016/2017


ROTARIANIE NAGRODZILI UCZNIÓW „BUDOWLANKI”


,,Na młodzież powinniśmy patrzeć w sposób wyjątkowy... Brakuje nam fachowców i zawodów - pewnej jakości tych zawodów. Stąd też od pięciu lat, takie jedno spotkanie poświęcone jest temu. Chcemy pokazać, jak bardzo nam ludziom biznesu, ludziom czynu oraz służby wobec innych, zależy na tym, abyśmy budowali nasz kraj w oparciu o kadry własne, ludzi wykształconych, przygotowanych do zawodu i pełniących swoje obowiązki w taki sposób, jak to niegdyś bywało …’’ powiedział prezydent Rotary Club Janusz Niewiadomski.

Dominik Poszwa
i Kacper Racinowski z  „Budowlanki” - to właśnie ci najzdolniejsi, ich sumienność i praca zaowocowała tym, że w naszej szkole radzą są najlepiej. Dlatego otrzymali od Rotary Club stypendia w wysokości 1,5 tys. złotych.


Dobrze przygotowani absolwenci szkół zawodowych są bardzo cenni i poszukiwani na rynku pracy. Wybór „Budowlanki” oraz korzystanie z  wiadomości i umiejętności przekazywanych w czasie specjalistycznych zajęć zgodnych z kierunkiem kształcenia, otwiera przyszłym absolwentom drogę do kolejnego etapu zdobywania wiedzy na studiach wyższych.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się również: wicestarosta Włodzimierz Figas, przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Rafał Szczerkowski, wicewójt gminy Inowrocław Marek Karólewski, naczelnik wydziału oświaty Starostwa Powiatowego Robert Gołdecki, dyrektor urzędu pracy Przemysław Stefański oraz dyrektor i nauczyciele szkoły. 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego