Salon maturzystów - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Salon maturzystów

ARCHIWUM > 2015/2016


 „SALON MATURZYSTÓW. PERSPEKTYWY 2015”


Uczniowie Budowlanki kolejny raz uczestniczyli w „Salonie Maturzystów. Perspektywy 2015”. Tym razem miał on miejsce na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy.

Dnia 14 września 2015r.  grupa młodzieży z klas IV w zawodach: technik budownictwa, technik geodeta oraz technik architektury krajobrazu, uczestniczyła w spotkaniach z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku, a dotyczyły one  procedur przeprowadzania egzaminów maturalnych z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, chemii, biologii, historii i wiedzy o społeczeństwie oraz unikania prostych błędów podczas rozwiązywania zadań  egzaminacyjnych.

Uczniowie mogli również zapoznać się z ofertą edukacyjną wielu uczelni wyższych z terenu całej Polski, zasadami rekrutacji na studia, możliwościami rozwoju zainteresowań na poszczególnych uczelniach, a także pozyskać próbne arkusze egzaminacyjne z przedmiotów zdawanych na maturze oraz otrzymać najnowszy Informator dla Maturzystów 2016, w którym znajduje się zawierający pełną ofertę studiów I stopnia i jednolitych magisterskich na wszystkich polskich uczelniach.

Przygotowała: Marzena Majewska


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego