Spotkanie z pisarzem - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Spotkanie z pisarzem

ARCHIWUM > 2015/2016


W SALONIKU LITRERACKO-ARTYSTYCZNYM


Dnia 11 lutego 2016r. uczniowie klas I i II w zawodzie technik architektury krajobrazu uczestniczyli w spotkaniu z Krzysztofem Piersą - autorem książki „Komputerowy ćpun”, które miało miejsce w Saloniku Litreracko-Artystycznym Biblioteki  Miejskiej w Inowrocławiu.

Krzysztof Piersa w interesujący sposób opowiadał zebranym na temat swojego uzależnienia od gier komputerowych. O tym, jak niewiele brakowało, a przegrałby swoje życie. Jednak w odpowiednim momencie zorientował się, że jest uzależniony i że  warto zawalczyć o siebie, spełniać swoje marzenia, rozwijać zainteresowania, dzięki czemu w tej chwili jest  dziennikarzem,  cieszy się życiem, pisze książki i jest spełnionym człowiekiem.

Spotkanie było dla młodzieży swoistym ostrzeżeniem przed tym, jak szybko można uzależnić się od  wirtualnego świata, stracić kontakt z rówieśnikami i rzeczywistością, a także że z nałogiem można zerwać, choć jest to trudnym wyzwaniem, które jednak warto podjąć, aby odzyskać własne życie i w pełni z niego korzystać.

Przygotowała: Marzena  Majewska

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego