Szkolenie w PERI - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Szkolenie w PERI

ARCHIWUM > 2019/2020

NOWOCZESNE SYSTEMY DESKOWAŃ PERI
Uczniowie „Budowlanki”  kształcący się w zawodzie technik budownictwa, uczestniczyli w szkoleniu technologicznym zorganizowanym przez firmę PERI.  Odbyło się ono w centrum logistyczno – szkoleniowym w Płochocinie koło Warszawy. Firma PERI, założona w 1969 roku, jest jednym z największych światowych producentów deskowań i rusztowań. Oferowane przez z nich rozwiązania z zakresie deskowań  wykorzystuje się w budowie konstrukcji betonowych i żelbetowych.
Szkolenie obejmowało prezentację nowoczesnych techniki deskowań PERI  na robiącej olbrzymie wrażenie hali wystawowej i zajęcia teoretyczne w sali konferencyjnej. Uczniowie mieli okazję u źródeł poznać podstawy nowoczesnej systemów stropowych MULTIFLEX i SKYDECK, które  gwarantują wysoki standard wykonania systemów szalunkowych stropów. Na zakończenie szkolenia uczestnicy otrzymali certyfikaty i drobne upominki.
Główną myślą przyświecającą tego typu szkoleniom – jest nowoczesne uczenie, wzbogacanie praktyczne wiedzy, by kształcić pracowników XXI wieku.
27.11.2019 AM, BP, SD
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego