Szlachetna Paczka - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Szlachetna Paczka

ARCHIWUM > 2014/2015

SZLACHETNA PACZKA

W tym roku szkolnym nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”. Młodzież, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Inowrocławiu bardzo chętnie zaangażowali się do wspólnego przygotowania paczki dla potrzebującej rodziny. Były to artykuły spożywcze, środki czystości, odzież, przybory szkolone oraz wiele innych produktów niezbędnych w codziennym życiu.

Akcja trwała od 4 do 12 grudnia 2014 r., kiedy to wspólnie zapakowaliśmy zebrane podarunki i w dniu 13 grudnia, podczas Wielkiego Finału Szlachetnej Paczki prezenty dostarczone zostały do wybranej wcześniej rodziny.

Cieszymy się, że w tym roku mogliśmy wspomóc potrzebujących i sprawić, by mogli przeżyć radosne i spokojne Święta Bożego Narodzenia.

W imieniu obdarowanej rodziny, dziękujemy wszystkim darczyńcom i przekazujemy życzenia: „Życzę Państwu wiele radości, takiej, jakiej sami doświadczyliśmy dzięki paczce, dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności na Święta oraz w Nowym 2015 Roku”.

Inicjatorem akcji była Pani Magdalena Wrona , a osobami wspomagającymi nauczycielki: Pani Justyna Dybicz, Pani Marta Marcinów i Pani Joanna Wiśniewska.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego