Turniej Bud. Eliminacje - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Turniej Bud. Eliminacje

ARCHIWUM > 2015/2016


ZŁOTA KIELNIA  - ELIMINACJE OKRĘGOWE
Tradycją coroczną stał się udział uczniów  Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Turnieju Budowlanym ZŁOTA KIELNIA. W tym roku w XVV edycji w eliminacjach okręgowych w sobotę  9 stycznia 2016 roku w Toruniu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Inowrocławiu  reprezentowali: Arkadiusz Kryszewski z klasy II m/m z kwalifikacji B.06 Wykonywanie robót malarskich i tapeciarskich, Damian Golec, Krystian Łakoma z klasy II m/m z kwalifikacji B.18 Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich, Dominik Marek i Jakub Zieliński z klasy III m/m z kwalifikacji B.07 Wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych, Dawid Posłuszny również z klasy III m/m z kwalifikacji B.09 Wykonywanie robót związanych z montażem i remontem instalacji sanitarnych.

Na wyniki musimy poczekać do 25 stycznia. Uczniom życzymy  powodzenia i przejścia do finału, który odbędzie się w dniach 2-5 lutego podczas  Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA. Zakwalifikowanie do etapu centralnego zwalnia z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie i gwarantuje oceny celujące  na świadectwie.

Gimnazjalisto, jeżeli chcesz zmierzyć się ze swoimi możliwościami w zawodach budowlanych, zapewniamy Cię, że pomożemy Tobie wystartować w turnieju, w którym od kilku lat nasi uczniowie zajmują czołowe miejsca w Polsce.

Przygotowała: Joanna Wiśniewska


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego