Uczymy nowoczesnych technologii - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Uczymy nowoczesnych technologii

ARCHIWUM > 2019/2020

UCZYMY NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII

ubiegły tygodniu  uczniowie„ Budowlanki”, kształcący się w zawodzie technik budownictwa i technik renowacji elementów architektury, uczestniczyli w szkoleniu  prowadzonym przez przedstawiciela firmy RECTOR.  Firma RECTOR  Polska jest polską filią francuskiej Grupy Rector Lesage, działającej na rynku francuskim od ponad 60 lat. To lider w zakresie produkcji prefabrykatów z betonu sprężonego. W Polsce firma rozpoczęła działalność w 2003 r. oferując  rozwiązania konstrukcyjne  w zakresie stosowania sprężonych stropów gęstożebrowych.

Podczas spotkania młodzież pozyskała wiedzę na temat  innowacyjnych technologii i konstrukcji systemów stropowych RECTOBETON i RECTOLIGHT. Zakres ich stosowania jest bardzo szeroki, doskonale sprawdzają się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w budynkach mieszkalnych, wielorodzinnych i w budynkach użyteczności publicznej.

Udział w tego typu szkoleniu  jest jedną z  form wzbogacenia i poszerzania wiadomości  naszych uczniów o nowoczesne technologie i materiały pojawiające się na dynamicznie rozwijającym rynku branży budowlanej.

14.11.2019 AM, BP, SD
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego