v Forum Drogownictwa - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

v Forum Drogownictwa

ARCHIWUM > 2012/2013

UCZNIOWIE „BUDOWLANKI” PO RAZ KOLEJNY NAGRODZENI
PODCZAS FORUM DROGOWNICTWA W BYDGOSZCZY

Uczniowie „Budowlanki” kształcący się w zawodzie technik drogownictwa - Michał Szewczyk i Sebastian Seidler,  odnieśli ogromny sukces zajmując III miejsce w V edycji Forum Drogownictwa - corocznie organizowanym  w Bydgoszczy dla regionu kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.

Tematem przewodnim tegorocznego Forum były "Maszyny i sprzęt do budowy dróg i obiektów inżynierskich". Uczestnicy mieli za zadanie przygotować prezentację na ww temat. Nasi uczniowie przedstawili informacje o sprzęcie do wydobywania, produkcji i przesiewania kruszyw drogowych.

Każdego roku w Forum biorą udział uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z Radziejowa, Włocławka, Inowrocławia, Mogilna, Bydgoszczy, Sępólna Krajeńskiego, Grudziądza i Gdyni. Prezentowane przez nich prace cechuje duża wartość merytoryczna. Komisję konkursową stanowi pracownicy naukowi Katedry Drogownictwa Uniwersytetu Technologiczno Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz inżynierowie, praktycy, przedstawiciele największych firm drogowych naszego regionu, którzy uważnie śledzili i oceniali wystąpienia. Dlatego tym bardziej cieszymy się z sukcesu młodych drogowców i serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu.

Uczniów przygotował pan Zbigniew Krzekotowski, nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Inowrocławiu.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego