Wyróżnienie - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Wyróżnienie

ARCHIWUM > 2018/2019


BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA I TECHNIKUM  WYRÓŻNIONE  W KONKURSIE DLA SZKÓŁ ZAWODOWYCH POTRZEBY RYNKU PRACY NASZĄ MISJĄ”


Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu   i z Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy pod patronatem Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy są organizatorami konkursu „Potrzeby rynku pracy naszą misją”

Został on przeprowadzony w dwóch kategoriach: Branżowe Szkoły I stopnia, w których prowadzone są klasy dotychczasowej zasadniczej szkoły zawodowej oraz technika dla młodzieży.

Celem konkursu było wyłonienie i promocja  tych szkół, które najpełniej realizują zadania związane z przygotowaniem uczniów do funkcjonowania na współczesnym, w szczególności regionalnym, rynku pracy.

Ocenie konkursowej podlegały: zdawalność egzaminów, zakres planowych zajęć kształcenia zawodowego realizowanych na rzeczywistych stanowiskach pracy( u pracodawców ), z wyłączeniem praktyk zawodowych, zakres dodatkowych zajęć kształcenia zawodowego. Oceniano także nabór do klas pierwszych z uwzględnieniem  wyników badania,  współpracy z Wojewódzką Radą Rynku Pracy, realizacją projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w obszarze podnoszenia atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.  

I tu miła wiadomość dla całej społeczności szkolnej - „Budowlanka została wyróżniona w dwóch kategoriach, w kategorii Branżowa Szkoła I stopnia oraz w kategorii Technikum dla młodzieży.

Formularze zgłoszeniowe do konkursu przygotowywała  mgr inż. Beata Wiśniewska. W konkursie brało udział 19 szkół z województwa kujawsko-pomorskiego. Jest się z czego cieszyć i być dumnym.


11.12.2018 BW, BP, SD

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego