Złota Kielnia Zwycięzcy - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Złota Kielnia Zwycięzcy

ARCHIWUM > 2015/2016


SUKCES UCZNIÓW ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ BUDOWLANKI


W dniach 3-5 lutego na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2016, uczniowie zasadniczej szkoły zawodowej ZSP NR 5 zajęli zaszczytne miejsca w Finale XLV Edycji Turnieju Budowlanego Złota Kielnia.

W klasyfikacji ogólnej, na co miała wpływ liczba uczestników z danej placówki, uzyskaliśmy tytuł wicemistrza Polski, ustępując tylko szkole z Torunia.

W klasyfikacji indywidualnej podczas zmagań Jakub Zieliński zajął III miejsce w Polsce, a Dominik Marek V miejsce z klasyfikacji B.07 Wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych, Krystian Łakoma III miejsce, Damian Golec VI miejsce z kwalifikacji B.18 Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich. Wszyscy uczestnicy finału są zwolnieni z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Osobiste gratulacje uczniom i opiekunowi całej czwórki  Joannie Wiśniewskiej złożyła Teresa Wargocka Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, który sprawuje patronat nad turniejem. Powyżej na zdjęciu uczestnicy z panią wiceminister i opiekunem.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego