Zakończenie roku szkolnego - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Zakończenie roku szkolnego

ARCHIWUM > 2014/2015


TAK ŻEGNALIŚMY ROK SZKOLNY 2014/2015

Piątek 26 czerwca 2015 był dniem zakończenia zajęć dydaktycznych dla uczniów szkoły i pożegnania absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Inowrocławiu. W „Budowlance” był to dzień szczególnie radosny, obfitujący w podsumowania, mnogość nagród i podziękowania.

24 uczniów ZSZ ukończyło naukę z bardzo dobrymi wynikami, w tym 10 uczniów ze średnią powyżej 4, a 2 uczniów ze świadectwami z wyróżnieniem (Głowacki Przemysław - 4,8 i Kędzierski Mateusz - 4,8), wicemistrzowie Polski w zawodzie: monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych oraz  monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie (Głowacki Przemysław i Zieliński Jakub).

60 uczniom Pan Włodzimierz Figas, wicestarosta inowrocławski wręczył certyfikaty ukończenia różnych form wsparcia dwuletniego Projektu „Twoja wiedza
twoja przyszłość”: Operatora koparko-ładowarki, zajęć wyrównawczych z matematyki, zajęć pozalekcyjnych z języka angielskiego, zajęć pozalekcyjnych z zakresu spawania metodą gazową, zajęć z energetyki odnawialnej.

10 uczniom Danuta Paluszak dyrektor szkoły wręczyła świadectwa promocyjne z wyróżnieniem, 30 uczniom, których średnia przekroczyła 4,4 nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Uczniowie, którzy wyróżniali się na zajęciach praktycznych oraz w zawodach sportowych otrzymali nagrody pieniężne od pracodawcy.

Zawodnicy z drużyn sportowych reprezentujących szkołę, zdobywających wysokie lokaty w rozgrywkach: mistrzowie Powiatu Inowrocławskiego w piłce nożnej 6-osobowej, wicemistrzowie Powiatu w piłce nożnej halowej oraz mistrzowie i wicemistrzowie indywidualni w  lekkiej atletyce otrzymali medale i dyplomy. Rodzice - dyplomy i podziękowania, a nauczyciele kwiaty. Zakończył się rok szkolny pełen sukcesów, dobrych wyników w wielu dziedzinach. Teraz czas na zasłużony wypoczynek.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego